Multi Üyelik Hakkında

Yönetim öneri/karar merkezi
Kullanıcı avatarı
Yondaime
[: TRBoard Gönüldaşı :]
İsim: Hasan
İletişim:

Multi Üyelik Hakkında

Mesaj gönderen Yondaime » Çrş Oca 01, 2020 12:33 pm

Merhaba,

Forum da Son Zamanlarda Dikkatimi Çeken Bu Olgudan Biraz Bahsetmek İstiyorum. Bazı Arkadaşların Çift Üyelikler Aldığını Gördük, Bunu Önlemek Amacı ile Bu Konu Altında Bu Çift Üyelikleri Uygun Olursa Belirtmelerini Rica Ediyoruz. Başka Forumlardaki Kurallar Bizi İlgilendirmiyor ama; TRBoard.xyz'nin Kuralları Arasında Bu Maddenin Önemi Büyük.

Bazı Arkadaşlar Aşırı Tepki Gösteriyor Nedenlerini Göremiyor Ama; Kısaca Özetlemek Gerekirse;

- Farklı Nickler ile Girip Yarışmalar Hileye Dönüşüyor
- Farklı Nickler ile Girip Bazı Konularda Kargaşa Yaratılıp Ortam Geriliyor.
- Konularına Teşekür Mesajları Bırakıyorlar. Farklı Farklı Nickler ile Yorum Yazıp Sanki Çok Memnun Konuları Varmış İzlenimi Yaratmaya Çalışanlar Oluyor vs...

Bunlara Benzer Olayların Yaşanmasını Azaltmak İçin;
Tekrar Söylüyorum Bu Olayları Bitirecek Birşey Degil ama; Azaltacağına İnandığımız İçin Multi Nick Yani Aynı Kişinin Birden Fazla Nick ile Üyelik Açmasına Karşıyız.

Bu Tarz Nickleri Tespit Etmek İçinde Güzel Bir Addon Kurulu TRBoard.xyz'de.

Ancak Kaş Yaparken Göz Çıkartacakta Degiliz.
- Bir Evde İki Kardeşin Tek Bilgisayarı Kullandığı Durumlar Olabilir.
- Bir Şirketten Farklı Kişilerin Girişiyle Aynı İp Adresi Kullanımı Çoğu Zaman Var.
- Bir Okulda Bilgisayar Laboratuarından Giriş Yapıldığında Çoğu Zaman Aynı İp Var.
vs vs...

Multi Account Yüzünden TRBoard.xyz Hesabınızın Kapanmamasını İstiyorsanız Lütfen Bu Konu Altına Durumunuzu İzah Edin.
(Burada Müneccim Yok Lütfen Nickleri Yazın. Biz ve 2 Ev Arkadaşım Aynı Evden Giriyoruz Yazmayın Sonra. Sizler kimsiniz )
Resim