MaxiTR.Net yayın hayatına son veriyor!(Mazi'de Biz)

Teee 2012'den bu yana çok önemli olduğunu düşündüğümüz konular. Güncelliği tartışma konusu olan bu konular en azından gelecekte olan konulara ışık tutar ümidiyle burada!
Kullanıcı avatarı
Yondaime
[: TRBoard Gönüldaşı :]
İsim: Hasan
İletişim:

MaxiTR.Net yayın hayatına son veriyor!(Mazi'de Biz)

Mesaj gönderen Yondaime » Cum Ara 27, 2019 2:45 pm

Eski dosyaları karıştırırken bulduğum şu metne bakın. Bir devri kapatıp kabuklarımıza çekilmeye hazırlanıyorduk. 10 Şubat 2013 günü yazmışım bunu ama kendimi tanıyorsam sonraki gün yayınlamışımdır bu yazıyı. Siteye gelen ziyaretçilerin az olması, üye sayısının kesilmesi, reklam geliri olmayan bu sitenin artan hosting giderleri kapatmamıza neden olmuştu. Eğer bugünkü yerde olsaydım öldürseler kapatmazdım. Kapatsaydım da yedeğini alır öyle kapatırdım. Aklıma tüküreyim, özledim o zamanları be :cry:
Merhaba arkadaşlar,

yaklaşık 2 sene önce büyük bir hevesle başlattığımız bu projeye yakın zamanda son vereceğiz.

Uzun süre önce kafamızda büyük işler yapma gibi bir amacımız vardı. Bu amaçlar doğrultusunda çalıştık çabaladık aynı zamanda da bocaladık. Hedefimiz herkesin kullanacğı büyük bir portal yapmakta ama bir türlü bu hedefe ulaşamadık.

Sevindiğimiz tek durum iste bu siteden çok büyük değerler kazandık. Onlara tek tek teşekkür etmek istiyorum

Sosyeteq (Ayhan Abimiz)
H @ Y R i (Hayri Abimiz)
Daredevil (Göktuğ Kardeşim)
Oktay (yada namı diğer Oduncu kardeşim :D )
Namikaze (Cihan Abimiz)
Markus (Furkan kardeşim)

Sayamadığım çoğu kişi. Yardımları ve destekleri için teşekkürler.

Bu süreden sonra üyelik alımı kapatılacak. Misafirlerimiz sitemizden tamamı ile yararlanacak.

Bu süreden sora site kendi kaderine tek edilecek. Hosting ve domain süresi dolana kadar siteyi açık tutacağız ama ondan sonra ne olur bilemem. Belki domaini başka biri alıp siteyi yeniden kurabilir. Ama MaxiTR'yi ne ben, nede Ömer birdaha işletmeyecek. Bu yüzdendirki sitenin yedeği alınmayacak.

Toparlarsam konuyu,

Sitemiz yaklaşık 6 ay daha açık kalacak sonunda ne olur Allah bilir. Bizim sizden ricamız hakkınızı helal etmeniz. Bizden yana bir hak varsa helal olsun.

Yönetim adına son kez, Saygılarımla...
Hasan - Selezans yada Yondaime
Resim