Kullandığınız desteler ve Nedenleri :)

AFK Arena oyunu için taktikler, ipuçları ve daha fazlası
Kullanıcı avatarı
Yondaime
[: TRBoard Gönüldaşı :]
İsim: Hasan
İletişim:

Kullandığınız desteler ve Nedenleri :)

Mesaj gönderen Yondaime » Pzt Oca 13, 2020 8:01 pm

Merhaba AFK Arena oyuncuları,

Kullandığınız ve en iyi destelerim bu dediğiniz ne varsa burada paylaşalım :) İlki benden gelsin. Dostlar oyunda bayağı bir karakter var ama bende o kadar yok en çok istediğim iki karakteri daha bulamadım. Mavi kartlardan gına geldi. O sebeple elimdekinin en iyisini ve de en çok kullandıklarımı burada paylaşıyorum belirteyim.

SP kısaltmasını ben Sağlık Puanı olarak kullanıyorum. Saldırı Puanı olarak düşünmeyiniz!
HP ise hasar puanı.

Yaralayıcılar
Brutus, Antandra, Numisu
Resim Resim Resim
İlk iki karakterimiz tank. Gerçi bu grup tank grubu desem yeridir. Şayet ben Brutus'u kullanmayı seviyorum. İlk 80 level'da iyi değildi. Ama bundan sonra ağırlığını hisettiriyor.
Antandra'da keza öyle. Dişi Brutus. Biraz daha dayanıklılık olsa o da muhteşem olacak, ama destem de kullandığım ve favorim olan diğer karakter.

Hipojenler
Mehira
Resim
Elimde olan ve kullandığım tek karakter :D Fairy Tail okuyan ya da izleyen varsa Natsu diye bir karakter var aynı onun gibi, SP'den bir ara vaz geçip arkadaşlarına adrenali düşmanlarına korku üflüyor ve sonrası bam bam bam :D

Göksel Varlıklar
Wu Kong, Elijah & Lailah
Resim Resim
Wu Kong, oyuna daha yeni eklendi ve şuanda devam eden bir etkinliği var ücretsiz sahip olabileceğiniz. Ama kullandıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz kahramanlardan biri. Özelliği yetenek seviyesi full olduğunda 5'e bölünüyor ve diğerlerine yardıma koşuyor belli bir süre. Kaçırmayın dostlar!

Yabaniler
Nemora, Tasi, Ira, Ulmus
Resim Resim Resim Resim
Nemora ve Tasi; bu iki karakter bende yok ama bombalar varsa geliştirin düşünmeden. Nemora SP yenileyen bir karakter, Özellikle Wu Kong ile uçurur sizi. Bende yok, ne kadar elmas, parşömen vs. varsa harcamama rağmen oyunun inatla bana vermediği karakter. Tasi ise milletin enerjisini tazeleyen bir kahraman. Brutus ile kombini sizin yüzünüzü güldürecektir. Madem bu iki karakter sende yok nerden biliyon bunları diyorsanız, büyülü labirent sağolsun.

Işık Taşıyanlar
Belinda
Resim
Elimde tüm karakterlerinin olduğu tek grup. Hiç sevmediğim ve de Büyülü labirentte savaşçı kaybetmedikçe tercih etmediğim grup. Etkisiz ve gereksiz buluyorum. Ya da bana karşı eşek sıpaları

Mezardan Doğanlar
Shemira, Kelthur, Grezhul
Resim Resim Resim
Bakın burada olmazsa olmaz tek karakter Shemira. Tek başına savaş kazandırabilen bir potansiyeli var ablamızın. Burada şaka yapmıyorum. Özellikle 120.level'dan sonra gücünü yavaştan hissettiriyor. Bir destede olmazsa olmaz karakter benim gözümde. Varsa şanslısınız!
Kelthur, bu da adamım. Geçemediğiniz bir savaş varsa ve elinizde bu adam varsa korkmayın gözü kapalı bunu ekleyin. Bazı savaşlarda rakibinizin oyunu kazanmasını bir karakter sağlayabilir, yukarıda Shemira'dan bahsettim. İşte böyle durumlarda bunu o rakibin karşısına gelecek şekilde ayarlıyorsunuz. Savaş başladıktan 1 saniye sonra karşısındaki adamı sizin kahramanlarınızın arasına alıyor ve diyor ki; "Dostlarım onu öpün!" Bu kadarda kibar :D
Grezhul'u ben genelde tank gibi kullanıyorum en önde. Çünkü SP'si gayet iyi ve HP'de iyi. Yetenek ise iskelet diriltme. Yeteneğini kullandığında ekibiniz 6 kişi oluyor. Wu Kong'u da eklerseniz, rakip 5 siz 11 kişi. Adaletsizlik la bu :D

Deste 1
Resim Resim Resim Resim Resim

Deste 2

Deste 3
Resim